Жителі міст та районів тепер можуть скористатися Службою оцінки якості майна. Згодом квартири та будинки можна без проблем придбати за реальними цінами завдяки незалежним спеціалістам. Це можна зробити через офіційну електронну платформу, яка працює з системою Protoro. Ця платформа – Українська універсальна торгівля. Давайте детальніше розглянемо, що вони мають.

Аномалії сумського методу оцінки

У Сумах люди часто звертаються до незалежних експертів для оцінки расистських чи державних питань чи традиційних будівель. Він був майстром у відкритих торгах і мав можливість придбати громадські будівлі. Що означають справжні будівлі?

  • супермаркети, національні ринки, ангари, склади тощо. Місця в;
  • окремі будівлі та споруди будь-якого призначення.

Спеціальні пломби UUB також цінують ці особливості. Послуги для громадян отримує надійний постачальник.

Якщо ви звернетесь до експертів UUB:

  • визначити необхідність купувати або продавати майно;
  • доречно у разі розірвання відповідних угод;
  • при оренді майна;
  • у прийнятті майна у фінансовій звітності компанії;
  • виконайте судові експертизи, якщо це необхідно.

Процес отримання сертифікованих послуг у Сумах

Необхідно звернутися до Універсальної фондової біржі України для отримання сертифікованої послуги з оцінки нерухомості. Кваліфіковані фахівці якомога швидше дадуть відповіді на запитання та розпочнуть процес незалежного оцінювання. До цього краще знати всі деталі процесу відбору послуг за адрескою https://www.uub.com.ua/rus/otsenochnaya-deyatelnost/otsenka-nedvizhimosti-v-sumah/.

Співробітники UUB готові відповісти на всі ваші запитання по телефону. Консультування з будь-яких юридичних питань, що стосуються ділових послуг. Цей підхід спрямований на роботу з UUB і не створює дуже надійних відносин з клієнтом.

Оскільки список дуже обшивний, ми рекомендуємо звертатися до інших служб, які надають цю послугу. Якщо ви не знаєте, що UUB існує, обов’язково перевірте офіційні веб-сайти.