По-перше, ви повинні бути учасником електронної платформи Prozorro та зареєструватися на веб-сайті. Якщо ви хочете створити свій новий аукціон з продажу пиломатеріалів, вам потрібно підписати спеціальну угоду з фондовою біржею, яка дозволить вам це зробити. Потім лоти реєструються та публікуються в системі. Важливо знати, що під час реєстрації на більшість речей ви повинні надати точну інформацію:

  • якість та різноманітність сировини;
  • матеріали обсяг матеріалу. мінімальна кількість деревини на шматок може становити 150 кубічних метрів;
  • початкова ціна лотів ry, hivenia 200 000;
  • точне географічне положення лісу;
  • дата, термін дії та термін дії пропозиції;
  • кількість кроків, що збільшує швидкість.

Крім того, після оголошення біржі у вас є 10 днів або більше, щоб подати заявку на участь в аукціоні. Пропозиції починаються. Тут учасник повинен зробити ставку, яка не повинна бути ні вищою, ні нижчою, ніж попередня. Коли закінчується відведений час, система автоматично визначає переможця та повідомляє про це всіх учасників.

Електронна платформа для торгівлі деревиною

Ви можете створити та організувати свій аукціон через веб-сайт Української енергетичної біржі. Але досить декількох кроків.

Спочатку потрібно зареєструватися в Prozorro.Sales і здійснити необхідні платежі. Це гарантує захист користувача від можливих шахрайств та інших проблем. Далі вони повинні підписати угоду з біржовими посередниками, щоб вони могли створити та провести аукціон з продажу пиломатеріалів або інших товарів.

Потім створюється оголошення про аукціон. Ви повинні вказати всю необхідну інформацію, починаючи з обсягу і закінчуючи фазою підвищення ціни. Крім того, щоб зробити лотерею більш ефективною та користуватися великим попитом серед потенційних учасників, необхідно надати якомога кориснішу та цікавішу інформацію про ресурси. Багато деревини, тому на продажі починається з моменту, коли користувачі можуть взяти участь в аукціоні https://sale.ueex.com.ua/news/aukciony-lisu-v-elektronnij-systemi-prozorro-sale.

Зараз, коли аукціон розпочався, конкуренти перебувають у сильній конкуренції. Коли закінчується відведений час, система нарешті повідомляє всіх учасників та переможця.