Skip to main content

Статті

Особливості реалізації майна боржників ч

В кінці 2019 року набрав юридичної сили Кодекс банкрутства, що дозволило сформувати в кінцевому підсумку прозору реалізацію майна банкрутів. На вимогу громадськості Уряд України надав можливість запустити процес продажу активів збанкрутілих підприємств через електронну площадку Прозорро.Продажі tender.uub.com.ua. Відкриті торги здатні відтворити максимально чесні аукціони з відкритим доступом до них усіма бажаючими. При цьому реалізатор отримує […]

Система торгів природним газом

Сучасний ринок торгів природним газом може принести вам досить цікаві результати. Слід просто більш уважно поставитись до особливостей його роботи та відкрити для себе всі ті перспективи ,котрі можуть допомогти вам вийти на якісно новий результат. Як тільки ви почнете ставитись системи закупівель уважніше, у вас буде реальна можливість отримати всі ті переваги ,котрі вона […]

Для чого Україні дорогий американський г

У Варшаві відбулася церемонія підписання угоди про співпрацю в газовій сфері між Польщею, Україною і США. «Україна, Польща і США підписали меморандум про тристороннє співробітництво у сфері енергетики. Одним із кроків диверсифікації газового ринку України стане налагодження поставок зрідженого газу через Польщу», — заявив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Данилюк.

Прийнято останній закон, необхідний для

Верховна Рада України на засіданні 3 грудня підтримала в другому читанні і в цілому законопроект 2359-1, яким звільнено від сплати ПДВ операції з передачі новому оператору газотранспортної системи (ГТС) майна, необхідного для транспортування природного газу. За відповідне рішення проголосували 328 народних депутатів.

Гарантована ціна на газ захистить населе

Щоб уникнути можливого різкого зростання ціни на газ зимою, українцям встановлять фіксований тариф на газ з 1 січня до 1 травня 2020 року. Йдеться про гарантовану ціну від НАК «Нафтогаз Україна» у  розмірі 6600 грн за тисячу кубометрів з ПДВ без транспортування. Це на 12% нижче ніж було у першому кварталі 2019 року.

Питання споживання природного газу побут

Оприлюднено проєкт постанови Кабміну «Деякі питання споживання природного газу побутовими споживачами», який вносить зміни у постанову від 27 лютого 2016 р. № 143 щодо норм споживання природного газу побутовими споживачами у разі відсутності лічильників газу.

Ціна газу для населення у квітні знизила

У квітні 2020 року оптова ціна на природний газ для потреб населення, виробників тепла та інших захищених споживачів, яким НАК «Нафтогаз України» постачає газ в рамках спеціальних обов’язків (ПСО), знизилась до 2,9 грн за кубометр (без врахування ПДВ, націнки газзбутів та витрат на транспортування газу магістральними і розподільними трубопроводами). Це на 15% менше, ніж у […]

Огляд енергетичної галузі. Міжнародні ри

Для цілей ринку електричної енергії Україна імпортує всі види наведених на графіках енергоресурсів. Тренди охоплюють період як до впровадження нової моделі ринку електричної енергії (1 липня 2019 р.), так і після цього.